Modifikavimas Požiūris Į Svorio Netekimas Padeda Vartotojams Slim Down

liekn?jimą, svorio netekimas dietos mityba

Aš niekada nebuvo labai plonas", palyginti su savo bendraamžiais. Aš svėrė beveik 60 kg, kai man buvo tik 12. Tuo metu buvau ne 1.68 m aukščio, taigi galite įsivaizduoti, kad aš antsvorio. Kaip ir daugelis merginų, aš visada svajojau tapti plonesni ir maniau, priemonės ir būdai slim down. Aš aplankė keletą lieknėjimo centrai - Išraiška, Marie Prancūzijos, Jean Yip, ne tik Grožio, Amore ir pan, nes aš buvo mano Universitetas dienų. Visi rezultatai niekada nebuvo nuolatinis. Metu pradėjau valgyti normaliai", mano svoris įgijo atgal! Man buvo demoralized kartus times". Jie buvo tikrai darbo, ne bėrimas, niežėjimas ar deginimas", - konstatavo klientas. Jei esate tarp tų žmonių, atėjo laikas, kad jūs gauti daugiau informacijos apie saugų ir tinkamą būdas valdyti nepageidaujamo svorio per gyvenamųjų svorio centrai, galite pradėti prarasti papildomų svarų ir galiausiai jaustis geriau apie save. Tiesą sakant, jūs galite baigti mokėti daugiau už paruošta maistas, kuris yra daug riebalų ir daug druska - nei jūs, jei pirkote ingredientų, švieži ir virti valgio sau.

Tai buvo atsitiktinės atrankos kontroliuojamo tyrimo (RCT), kuriuose dalyvauja 772 antsvorio ir nutukusių suaugusiųjų. Jie buvo priskirtas gauti arba 12 mėnesių įprasta priežiūra svorio (kaip apibrėžta nacionalinės gairės) arba 12 mėnesių nemokama narystė Svoris Watchers komercinės svorio netekimas programos. Mokslininkai siekė įvertinti, svorio pokytis abiejų grupių per 12 mėnesių laikotarpį.

Praleisti grietinėlės ir cukraus į jūsų puodelis joe, ir pasirinkti, tai juoda. Juoda kava turi nulį kalorijų, ir ji gali padėti jums deginti kalorijas greičiau.

Pagal tyrimą paskelbtas žurnale Fiziologiją Ir Elgseną, vidutinis apykaitos norma žmonių, kurie gėrė kofeino kava buvo 16 proc. didesnis nei tie, kurie gėrė decaf. Užsispyręs pilvo riebalų yra didelė problema daugeliui žmonių. Nesvarbu, jei jūs bandote atsikratyti per įvairių dietų ar įvairių pratybų rutiną; tai riebalai išlieka ir, atrodo, neįmanoma pašalinti. Taigi, kodėl jis vadinamas užsispyręs riebalų!

Jei jūs esate reguliariai vaistai, taip pat svarbu patikrinti su savo gydytoju, norėdami pamatyti, jei svorio papildų kaitos poveikį jūsų vaistas turi ant jūsų kūno funkcija. Camu-camu yra tropinių vaisių, kad yra vienas iš pasaulio labiausiai stiprus šaltinių vitamino C-daugiau nei 60 kartų daugiau vitamino C vienoje porcijoje visagalio orange 11, 12. Vitaminas C camu yra daugiau lengvai absorbuojamas, nei iš papildų, taip pat 13. Be to, aukštos turinys vitamino C, Camu-camu sudėtyje yra karotinoidų, 14 ir pipirinės mėtos rūšys neturi antocianinų 15. Kai kurie tyrimai rodo, Camu-camu gali turėti kai kurių anti-oksidacinių ir anti-uždegiminių savybių 16.

Kitą trijų etapų planą žr. laipsniško įvedimo kai kurių vaisių, daržovių ir angliavandenių, ir, galiausiai, visus maisto produktus. Tikslas yra laipsniškas svorio iki 2lb per savaitę ir skatinti ilgalaikį svorio valdymo. FDA įspėjo, prieš naudojant papildų, kuriuose yra šio junginio. Fenolftaleino yra įtariama vėžį sukelianti medžiaga, kuri nėra patvirtinta pardavinėti JAV FDA taip pat nustatė, kad tai gali pakenkti arba net sukelti mutacijas asmens DNR. Dabar aš 38.5 kg ir apie 2 savaites, aš baigė mano tiekimo tabletes ir visiškai sustojo. Aš vis dar stengiasi kontroliuoti savo mityba, nes man patinka, yra slim!! Ir nuostabiai pakankamai, aš ne gauti bet kokio svorio atgal.

Aš padariau "Šokolado pyragas" kelis kartus prieš naudojant baimės nuskaitymo sėlenos, kuriai tenka šiek tiek panašus į tikrąjį šokolado tortas, bet yra valgoma ir Lieknėjimo Pasaulio kino būdas nėra labai blogai. Bet aš galėjau pasakyti, kad skirtumas save... Mano pilvukas buvo pirmas eiti... Vienodo skrandžio! Aš niekada nemačiau, kad metų!! Mano apykaklės kaulų pradėjo rodo...
Mano asilas gavo laižytis (nėra geras dalykas). Mano krūtys gavo mažesnes taip pat, bet tai gerai, nes su laižytis skrandžio, dalis protingas, tai vis dar apie tą patį. Aš niekaip netelpa į mano dydis 25 Levi ' s džinsai nebėra. Aš dabar galėtų dėvėti trumpas tvarstis suknelės be ieškote kaip kukulis.