Tai Niekada nebūna Per Vėlu mesti Svorį, Studijų Patarimų

liekn?jimą, svorio netekimas dietos maisto

Hi guys! Aš tiesiog noriu pasidalinti viena iš mano labiausiai puikus ir įsimintinas dienoraščio kada nors. Vanduo yra supermenas, klysti super-gerti tarp visų sveikatos gėrimai.

Deja, tai taip pat yra kažkas, kad daugelis dietos nesugeba suteikti atžvilgiu. Su savo super slimming supervalstybių minus jokių dirbtinių ingredientų, jis yra vienas gėrimas, jums reikia stebėti už.

Vanduo vaidina svarbų vaidmenį išlaikant kūno formos ir ji nenori, kad tiek daug skirtingų būdų. Geriamojo vandens reguliariais laiko tarpais, slopina apetitą, taip apsaugo nuo persivalgymo. Jis mažina cholesterolio kiekį kraujyje, tonizuoja raumenis, padeda virškinti maistą, apsaugo nuo vidurių pūtimas ir suteikia spindinčią odą.

Žiurkėms skiriamas šis gelis nustojo valgyti apie 18 val.

Ankstyvieji bandymai su žmonėmis parengė pilnumo jausmas po valgio ir sumažinti alkį tarp valgymų. Tačiau šios dalelės buvo daugiau negu riboti maistą. Kai jie pagaliau palikti skrandį (mažėja ir grįžta į savo granulių pavidalo), jos patenka į plonosios žarnos, kur virškinamas maistas yra absorbuojama į kraują. Čia jie bangas vėl ir gaudyklė virškinami, cukraus ir riebiųjų rūgščių, jų klampus matrica. Manau, kad iš dalies įmonė Jell - su bitų vaisių plūduriuojančius aplink ji. Polimeras yra Jell-kaip medžiaga, kuri fiksuoja bitai cukraus ir riebalų rūgščių. Galų gale, kaip polimero traukiasi vėl, cukraus ir riebiųjų rūgščių, yra išleista ir lėtai srovelė į kraują. Gelio toliau savo kelią per storosios žarnos, pagaliau suyra ir eina iš kūno.

Toliau įrodymų Moteris Savo apimantis besivystančių komercinių lieknėjimo kultūrą į 1960-ųjų pabaigoje ir 1970-ųjų pradžioje, yra tai, kad žurnalas " skatinti lieknėjimo klubai. Čia, Moters Pačių paskelbė Svoris Watchers pull-out cookbook anksčiau kaip 1967 m., nukreipę žymiklį į sėkmę idėja, kad išplito kaip gaisras Kanadoje ir JAV". Moters savaitės taip pat drauge su savo Britų lygiaverčiai, Lieknėjimo Siluetą, siūlanti pull-out dietos knygelių ir talonų už sumažintą registracijos mokestį.

Esu labai dėkinga, kad Fay rašyti tokį didelį paštu šiandien - ji ir sąžiningai analizuojant situaciją, ji atrado save, bet ir savo teigiamą požiūrį ir ryžtą įveikti ir vėžys ir jo svoris problemos tikrai prześwitywać. Savo sąrašą, ko ji išmoko, yra tikrai naudinga, priminimai. Ką daryti, tampa įpročiu, jei jūs padaryti pakankamai (ne mažiau kaip 3 savaites), jei jūs juos pakankamai ir statybos lėtai, yra raktas.

Ir jūs visi žinote, aš esu gerbėjas rupinių planavimo vistiek! Linkiu Fay geriausias sėkmės savo quest pasiekti savo tikslą svorio ir tikiuosi, kad ji tebėra vėžys nemokamai.

Kaip aš sužinojau apie Lieknėjimą Pasaulio sveikos mitybos planą, man buvo priblokšti. Aš negalėjau patikėti, kad jie buvo, sakydamas, aš galėtų numesti svorio, ir dar valgyti angliavandenių! Ir aš neturėjau skaičiuoti kalorijų! Pirmąją savaitę, aš prarado aštuonis svarų - ir nuo tada netekau viso 162. Aš visada pasakyti žmonėms, kad aš tiesiog valgyti pats, plonas, nes aš myliu širdingas maisto, pavyzdžiui, mėsos kepsnius, troškinius - nieko su bulvėmis - ir aš dar buvo galima valgyti mano mėgstamų patiekalų, tiesiog jų gaminimo šiek tiek kitaip. Aš taip pat galėjo ir toliau kepti pyragai be jo įtakos mano svoriui, nes aš nesu alkanas, aš nesu pagunda užkandžiauti juos visą laiką.